Majtki chłonne Abri-Flex Abena M2, 14szt.
search
  • Majtki chłonne Abri-Flex Abena M2, 14szt.

Majtki chłonne Abri-Flex Abena M2, 14szt.

51,46 zł
Brutto
Ilość

ABENA Pants to nasza gama jednorazowych majtek chłonnych klasy premium, które można nosić jak zwykłą bieliznę o poziomach wchłaniania, które spełniają szeroki zakres potrzeb. Produkty wykonane są z oddychającego i wyjątkowo miękkiego materiału w celu zapewnienia optymalnego komfortu.

Pas w talii z dużą liczbą nici z lycry zapewnia pewne i dokładne dopasowanie, dzięki czemu idealnie nadają się do aktywnego stylu życia.

Niezwykle wydajny rdzeń z technologią Top-Dry chroni skórę i zapewnia optymalną pielęgnację, utrzymując komfort i suchość odsłoniętego obszaru nawet po wielu wypróżnieniach. Połączenie barier przeciwprzeciekowych (barier wzdłużnych i poprzecznych) oraz gumek zapewnia 360-stopniową ochronę przed przeciekaniem wokół produktu.

Te funkcje pomagają chronić skórę i utrzymać naturalną równowagę pH skóry. Zastosowane rozwiązania minimalizują nieprzyjemne zapachy. Wskaźnik wilgotności ze skalą napełnienia (nie dotyczy rozmiaru XS1) ułatwia użytkownikowi i opiekunowi wybór produktu zapewniającego odpowiedni poziom wchłaniania

Materiał BTBS, ECF fluff, elastan, włóknina, PE, polipropylen, żywica, SAP

Długość/głębokość 780 mm

Szerokość 680 mm

Obwód w biodrach 80-110 cm

Tolerancja +/- 10%

Chłonność wg Rothwell 1900 ml

Instrukcje dotyczące użycia/stosowania

Jednorazowe matki chłonne, które można nosić zamiast zwykłej bielizny w przypadku nietrzymania moczu o nasileniu lekkim, umiarkowanym i ciężkim. Przeznaczone szczególnie dla samodzielnych i aktywnych użytkowników, ale są również dobrą opcją dla użytkowników z demencją, reumatyzmem lub problemami. Jednorazowe majtki chłonne należy włożyć w taki sam sposób jak zwykłą bieliznę bez dotykania wewnętrznej powierzchni wkładki. Aby zdjąć i wymienić zużyte pieluchomajtki, należy rozerwać je po bokach. Po rozerwaniu pieluchomajtek z obu stron należy je zwinąć, zabezpieczyć zamocowaną taśmą w kształcie litery z (oprócz rozmiaru XS1) i wyrzucić. Rozpoznawanie rozmiaru produktu według kolorowych oznaczeń, nazw i numeracji.

  • Wyjątkowo miękkie w celu zapewnienia optymalnego komfortu
  • Mocne dopasowanie dzięki dużej liczbie nici z lycry
  • Niezwykle wydajny rdzeń z technologią Top-Dry
  • Wspomaganie równowagi zdrowej skóry
41084
100 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.